Vacature Afwashulp Catering
Samaya is gevestigd in de voormalig Priorij GodsWerkhof, een bijzondere werkplek met historie en leuke collega’s.
Wij zoeken versterking van ons cateringteam in de afwas. Voor minimaal een keer in de avond doordeweeks en bij voorkeur een tweede keer in het weekend. Je start in de afwas. Na verloop van tijd zul je steeds meer kleine cateringtaken erbij krijgen, zodat het werk leuk en afwisselend blijft. B.v. helpen met uitserveren, afruimen, kaarsjes in de gangen aan doen.
Wat wij zoeken is een enthousiaste collega die van aanpakken weet. Wij betalen volgens Horeca CAO (jeugd)loon en bieden een leuk en gezellig team. Goede begeleiding en de mogelijkheid om na verloop van tijd door te groeien naar volwaardig cateringmedewerker.
De werkdagen en tijden zijn in overleg en de eindtijd is afhankelijk van je leeftijd. Tijdens toets periodes en bij tentamens kan je altijd in overleg vrij geroosterd te worden.
Voor meer informatie kun je bellen naar Samaya (0343-552332) en vragen naar Elvira. Heb je interesse, stuur een mail met je motivatie en eventueel cv naar catering@samaya.nl .
Het is goed om te weten dat Samaya met openbaar vervoer lastig te bereiken is. Je moet dus eigen vervoer hebben. Wij hebben voorkeur voor personen die binnen 30 minuten van onze locatie wonen.
